Başkan Uysal, Cemevi’nde oruç açma lokmasına katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cemevi’nde düzenlenen oruç açma lokmasına katıldı.Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muharrem ayı yas-ı matem orucunun 12’nci gününde Cemevi’nde düzenlenen oruç açma lokmasına katıldı....

Başkan Uysal, Cemevi’nde oruç açma lokmasına katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cemevi’nde düzenlenen oruç açma lokmasına katıldı.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muharrem ayı yas-ı matem orucunun 12’nci gününde Cemevi’nde düzenlenen oruç açma lokmasına katıldı. Belediye Meclis üyeleri Hüseyin Sarı, Cem Kotan ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz’ın da katıldığı lokmada, dualar eşliğinde kazanlar açılıp, lokma dağıtıldı.
Başkan Uysal, hem milli hem de dini bayramları, iftarı, lokmayı, aşureyi bütün Muratpaşa olarak birlikte yaşamaya gayret ettiklerini söyledi. Bunun aynı zamanda Muratpaşa’yı Muratpaşa yapan değerlerden biri olduğunun altını çizen Başkan Uysal, her özel günü, her özel anı Muratpaşa’da kardeşliği, dostluğu, dayanışmayı, barışı pekiştirmek için değerlendirdiklerini belirtti.
Ümit Uysal, konuşmasını “Tekrar etmekten bıkmadığımız bir şey var. Biz, ‘Kim olursan ol gel’ diyenlerle, ‘Sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz’ diyenlere, ‘Bir olalım, iri olalım, diri olalım’ diyenlerle, ‘Yurtta barış dünyada barış’ diyenlerle yürüyoruz.”
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.