Bozüyük Belediyesi çalışanlarından örnek davranış

Bozüyük Belediye personeli yaklaşık 1 ay içerisinde kullandıkları su şişelerinin mavi kapaklarını biriktirdi.Sosyal medyada sıklıkla dile getirilen mavi kapak kampanyasına katılan Bozüyük Belediyesi personeli topladıkları mavi kapakları...

Bozüyük Belediyesi çalışanlarından örnek davranış

Bozüyük Belediye personeli yaklaşık 1 ay içerisinde kullandıkları su şişelerinin mavi kapaklarını biriktirdi.
Sosyal medyada sıklıkla dile getirilen mavi kapak kampanyasına katılan Bozüyük Belediyesi personeli topladıkları mavi kapakları Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’ne teslim etti. Dernek Başkanı İsmail Çelik belediye personelinin teslim ettiği kapakları alarak, “Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan engelli bir arkadaşımız için yapmış olduğunuz bu yardımdan dolayı tüm belediye personeline teşekkür ediyorum” dedi.
Kampanyaya katılmak isteyen herkes kullandığı su şişelerinin mavi kapaklarını biriktirerek belirli merkezlerde bulunan kapak toplama noktalarına bırakabilir ya da Bozüyük Engelliler Derneği’ne teslim edebilirler. Böylece yürüme engelli vatandaşlarımızın kendileri için oldukça önemli ve pahalı bir araç olan tekerli sandalyeye kavuşmalarını sağlayabilirler.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.