Nilüfer Belediyespor’un kupa avcıları

Nilüfer Belediyespor’un Atletizm, Hentbol, Bisiklet Ve Voleybol Takımları, Katıldıkları Turnuvalarda Aldıkları Ödülleri Başkan Mustafa Bozbey’e Getirdi. Sporcuları Kutlayan Bozbey, Her Zaman Yanlarında Olacaklarını Belirtti.

Nilüfer Belediyespor’un kupa avcıları

Nilüfer Belediyespor’un atletizm, hentbol, bisiklet ve voleybol takımları, katıldıkları turnuvalarda aldıkları ödülleri Nilüfer Belediye Başkanı Başkan Mustafa Bozbey’e getirdi. Sporcuları kutlayan Bozbey, her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.
Ödüller hakkında Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey’e bilgi veren Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık, minik erkekler hentbol takımının Türkiye Şampiyonası ve 22. Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası’nda şampiyon olduğunu ifade etti. Voleybol takımının Minik Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü olduğunu belirten Karamık, atletizm takımının da sezon içinde birçok ödül aldığını söyledi. Karamık, “Atletizm takımımız, Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2015-2016 döneminde farklı yaş gurupları ve branşlarda düzenlediği şampiyonalarda altın, gümüş ve bronz olmak üzere toplam 67 kupa aldı” dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de, “Hedefimiz sizlerin iyi bir sporcu olmanız ve spor ahlakıyla yetişmeniz. Bunun yanında hepiniz ömür boyu spor yapma alışkanlığı edinmiş oluyorsunuz. İnsanlara örnek oluyorsunuz. Fırsat buldukça müsabakalarda sizlerin yanında olup, destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.
Başkan Bozbey, başarılarından dolayı Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık’ı, antrenörler ile sporcuları kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.