Dirilişin gerçek kahramanları


Hakkı Kavurmacı

Hakkı Kavurmacı

27 Nisan 2018, 11:39

DÜNYANIN SÜPER GÜCÜ ABD, HER GEÇEN GÜN KAN KAYBETMEKTEDİR! 
ÖZELLİKLE SON YILLARDA “KARİZMAYI FENA HALEDE ÇİZDİRDİ!”

ABD’nin ve beraberindeki Vahşi Batının dünyaya vurduğu darbeler, açtığı yaralar artık haddi aşmış bir vaziyettedir.

ABD öncülüğünde Vahşi Batı, yıllardır Ortadoğu’yu kan gölüne çevirdi!

Sözde dünyanın en güçlü istihbarat kuruluşları olarak lanse edilen Vahşi Batının istihbarat kurumlarının, bu güne kadarki faaliyetleri ve uygulamalarıyla aslında dünyanın en tehlikeli terör örgütleri oldukları anlaşıldı!

Yüz binlerce insanın ölümüne, milyonlarca insanın evsiz-yurtsuz kalmasına sebep olan hep bu örgütlerdir.

Onlarca yıldır bir film gibi izliyoruz; vahşi batı en ufacık çıkarları uğruna, Ortadoğu’da uyduruk, taşeron örgütler kurarak, buralarda fitne-fesat çıkarıp Ülkeleri birbirine düşürmekte, buranın insanlarını kendi vatanlarına-milletlerine hainlik yapacak hale getirmekteler.

Ancak artık onlarında suyu ısınıyor; Şehit kanlarıyla mübarekleşmiş bereketli Anadolu topraklarından, “tüm mazlumları zafere ulaştıracak DİRİLİŞ-UYANIŞ-ŞAHLANIŞ HAREKÂTINI BAŞLATAN YİĞİTLER SÜRGÜN VERDİ!”

Artık onların karşılarında, alışık oldukları gibi, ürkek- korkak- ezik devlet yöneticileri yok!

Hiç alışık olmadıkları bir devlet adamı, bir liderle, Recep Tayyip Erdoğan’la karşı karşıyalar! Lafını hiçbir ortamda esirgemeyen, gözlerinin içine bakarak, yaptıkları yanlışları, zulümleri, adaletsizlikleri haykıran hatta Osmanlı şamarı gibi suratlarına vuran, Kahramanın karşısında ezilmekteler.

Milli İstihbarat Örgütümüz (MİT), Ülkemizin son dönemdeki Diriliş-Uyanış-Şahlanış harekatına ivme kazandıran en önemli Kurumlarımızdan birisidir.  

Mit Müsteşarı Hakan Fidan, mayasını, Anadolu'nun, dini, milli, örfi değerlerinden almış, Vatan- Millet-Hak Sevdalısı, kendini en iyi şekilde yetiştirmiş, vicdanlı, merhametli, gözünü budaktan esirgemeyen bir Anadolu Yiğididir.

İşte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, çevresinde böylesine Anadolu’nun Has Yiğitleriyle, arkalarında Aziz Milletimiz ve mahzun-masum gönüllerin dualarıyla İnşallah yeryüzüne Hak’kın hâkimiyeti için korkusuzca, İblisin emrine girmiş vahşi batının ordularını hizaya çekmek için mücadele etmekteler.

Allah yar ve yardımcıları olsun.     

Tarih 16 Mayıs 2013, yer ABD, Beyaz Saray;

Cumhuriyet tarihimizde, devlet adamlarımızın vahşi batı karşısında böyle bir fotoğraflarına daha önce hiç rastladınız mı? Reste Rest!  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.