EYT'lilerden Bursa'da gövde gösterisi

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) bir kez daha Bursa'da toplandı. Bursa'da 2 hafta önce yapılan toplantıyı mitinge dönüştüren EYT'liler bu kez spor salonunda bir araya geldi.

EYT'lilerden Bursa'da gövde gösterisi

Bursa’da ikinci kez buluşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Dayanışma ve Dayanışma Derneği (EYT) üyeleri, kapalı spor salonunu tıklım tıklım doldurarak izdiham oluşturdu. Son dönemde siyaset gündeminin başlıca gündem maddelerinden biri olan emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), güç birliği toplantılarına devam ediyor. EYT'liler Bursa'da ikinci kez buluştu. Büyük ilgi gören toplantıda EYT'liler salona sığmadı. Nilüfer Yüzüncüyıl Kapalı Spor Salonunda düzenlenen toplantıda binlerce EYT’li bir araya geldi.

EYTSYD Derneği Bursa İl Temsilcileri Yüksek Fidan ve Turgay Ölüç tarafından düzenlenen toplantıya EYTSYD Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak ve yönetim kurulu üyeleriyle Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun ve EYT'liler adına "Dökün Beni Yıldızlara" adlı romanı yazarak, kitabın gelirini derneğe bağışlayan Yazar Erdinç Ozan da katıldı. 


Etiketler; #eyt #Bursa
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.