Anadolu Transport

Sektör : Eğitim Tarih : 2 yıl önce
Telefon : 05322038182 Faks :
Web Sitesi : https://www.anadolutransport.com
Adres: Beşevler Mh. Beşevler Cd. Kanarya Sk. no:14 Nilüfer / Bursa
Anadolu Transport Olarak İlk Tercihiniz Olma Sebeplerimiz

Nakliyat konusunda korsan firmalar ile karşılaşarak mağdur olan insan sayısının fazla olması bizim gibi kaliteli hizmet sunan, işinin ehli firmaların değerini elbette artırmaktadır. Fakat firmamız diğer firmalardan her zaman daha fazla ön planda olmuştur. Ön plana çıkma sebebimiz ise bize güvenen sizlere sağladığımız kolaylıklar, uygun tercihler ve kusursuz hizmetimizdir.

Müşterilerimize Diğer Firmalara Oranla Sunduğumuz Farklı Ayrıcalıklar

Firmamız bize güvenen insanların memnuniyeti için hafta sonu, tatil nedir bilmeksizin hizmet sunmaktadır.
Profesyonel sürücülerimiz ile şehirler arası hızlı ulaşım gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerimiz diğer firmalara oranla daha kolay ödeme seçenekleri ile yüzyüze gelebiliyor, sadece kar düşünmüyor müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
İşimizi başından sonuna kadar üstün bir hassasiyet içerisinde sürdürüyor, tüm aksilikleri öncesinden hesaplayarak tedbirleri üst düzeyde tutuyoruz.
Müşterilerimize sunduğumuz asansörlü hizmet sayesinde dar alanlardan hasar görmeden eşyaları çıkarabiliyor, sadece dar alanlar harici istek doğrultusunda dahi asansör kullanımını sürdürüyoruz.
Her şeyden önce size güven dolu kusursuz bir hizmet sağlamanın gururuyla çalışıyoruz.
İhtiyaçlarınıza Anadolu Transport Cevap Veriyor

Hizmetimizde müşteri memnuniyetinin ön planda bulunması sebebiyle güven duyulan bir firma olarak Anadolu Transport size depo alanı da sağlamaktadır. Eşyalarınızı geçici süreliğine bir depoya bırakıp gidecekseniz firmamızın sunduğu depo sayesinde eşyalarınız güvenle sizin dönmenizi bekleyecektir. Eşyalar depoda beklediği süre boyunca hasara uğramayacaktır. Özel malzemeler ile kaplanan eşyalarınız bekleme süresi boyunca herhangi bir zarara uğramadan elinize ulaşacağının garantisini veriyoruz.