Dondurma Standı...

Sektör : Yeme - İçme Tarih : 12 ay önce
Telefon : 05325148325 Faks :
Web Sitesi : https://blog.kolaystand.com/konu/stand/urun-standi/
Adres: Rumeli Cad. Şafak Sk. Aydın İş Merkezi No:48 D:28 Nişantaşı Şişli / İSTANBUL şişli / İstanbul
Dondurma, büyük küçük herkesin çok sevdiği ve özellikle yaz aylarında tükettiği bir üründür. Ancak ürünlerin doğru ve sağlıklı bir standa teşhir edilmesi önemlidir. Dondurma standı, tasarımları farklı farkli yapılabilir. Ancak kullanışlı ve uzun ömürlü olması lazımdır. Tek bir yaz sezonu için değil birden fazla sezonu kapsayacak tasarım ile dondurma standı tercihi yapılmalıdır.
Birçok farklı yerden bulduğunuz dondurma standı resimlerinden sizlerinde konseptler çıkarmanız mümkün. Bazı standlar araba ile taşınabilir ve bazıları da sabit olarak tasarlanabilir. İşletmeniz için en iyi dondurma standı araştırması yaparken en kolay yapacağınız iş herhangi bir fuara gidin ve standların dondurma satış standı ile uyumunun nasıl olabileceğini araştırabilirsiniz. Böylece aklınızda bir çok dondurma stand fikri belirebilir Bu araştırmalar sonucunda tasarlanmasını istediğiniz dondurma standı fikrinizi bir reklam ajansı sayesinde hayata geçirebilirsiniz. Standlarda ışıklandırma ve görsellerin koyulacağı kısımlar ve kaliteli malzeme kullanımına önem vermelisiniz.
Eğer siz bir bakkalsanız, ya da kiçik bir cafe işletiyor ve dondurmayı da menünüze eklemek istiyorsanız doğru konsepti sizden başka kimse oturtamaz. Konsepti oluşturuken reklam firmasıyla çalışmak çözümünüzü hızlandıracaktır.