GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz:

Gaib Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çikmaz

GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz:

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Türkiye’nin büyük hedeflerine ulaşmak için Atatürk’ün gösterdiği yolda yürümeye devam ettiklerini belirtti.
Çıkmaz, Atatürk’ün vefatının 78’inci yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, Atatürk’ü vefatının 78’inci yıldönümünde rahmet ve minnetle andığını belirtti.
Atatürk’ün Türk milletinin saygın bir yer edinebilmesi için önemli bir hedef belirlediğini ifade eden Çıkmaz, “İhracatçılar olarak çalışıp üreterek ülkemize katkı sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemizi güçlü kılma ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere taşımanın yolunun üretmekten geçtiğine inanıyoruz. Ülke olarak önemli bir noktaya ulaştık, yarın daha güçlü olmak için bugün daha fazla çalışıp daha fazla üretmeye devam edeceğiz. Güneydoğulu ihracatçılar olarak Türkiye’nin aydınlık geleceği için mücadele ettiklerini vurgulayan Çıkmaz, “Üretmeye başlayan, dünyaya açılan, hedef belirleyen bir ülkenin vatandaşları olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumluluğun gereklerini de yerine getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Büyük Atatürk’ü ölüm yıldönümünde rahmetle ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.