Mahkum yakınları ceza indirimi istiyor

"Kader mahkumu" yakınları tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada af istemediklerini sadece infaz değişikliği yapılması gerektiğini ifade ettiler.

Mahkum yakınları ceza indirimi istiyor

Mahkum yakınları tarafından yapılan açıklama şöyle;

Ülkemizde Eski Ceza İnfaz Sistemine Göre 20 Yıl Ceza Alan Bir Vatandaş 8 Yıl Ceza Yattıktan Sonra Topluma Kazandırılıyordu.
Zaten Bir İnsanı Topluma Kazandırmak İstiyorsanız 5 Yıldan Sonra Asla Kazandırmasınız Cezaevinde Suç Makinası Haline Gelir.
Devlet Suçu Önlemek İçin Ülkede İş Potansiyeli Ve Ekonomik Refahı Oturtturmak Zorunda Aksi Taktirde Suçu Ve Suçluyu Engelleyemez.
Bizler Kader Kurbaniyiz 
Çünkü Hain Terör Örgütü Fotocular Ülkemize Darbe Hazırlığını 1 Günde Hazırlamadılar. Ülkenin Her Birimine Adamlalarını Yerleştirerek Ülkemizi Vatandaşını Ve Hükümeti Her Alanda Zora Sokmak İstediler.
Yargıda Yaptıkları Tahribat Milyonlarca Dosyaların Birikmesine Sebep Oldu Hiç İncelemeden Verilen Kararlar Polislerin Delil Bulmadan Mahkemeye Çıkarmaları İşkence Altında Suç Kabulu Bunların Başlıca Sebepleri.
Milliyetçi Hareket Partisi Hükümete Yapılan Darbe Hain saldırıdan Hemen Sonra Hükümete Destek Çıktığı Gibi Ülkenin En Büyük Sorunu Daha Önceden Tespit Edip Kader Mahkûmlarına Ceza İndirimi Verelim Onları Topluma Kazandıralım Diyerek Aslında Kanayan Bir Yaraya Parmak Basmıştır
Bu Tıpkı Syn Başkan Erdoğan Erken Seçim Ülkeyi Ekonomik Krize Götürür Demesinin Hemen Ardından Ülkedeki Sorunu Gören Syn Devlet Bahçelinin Erken Seçime Gidelim Sözü Ardından Hemen Erken Seçime Gidilip Ülke Refaha Kavuşturulmaya Çalışılmıştır.
Devlet Bahçeli Ülkenin Kanayan Yarası Olan Kader Mahkumları İle Alakalı Konuyu Seçim Beyannamesi İçine Koyarak Hükümetten Destek İstemektedir.
Bizlerde Mahkûm Aileleri Olarak Bunun Seçimden Önce Olmasını Talep Ediyor
Ve Seçimden Önce Olursa Ülke Kazanacak Gençler Kazanacak 
Çocukların Yüzleri Gülecek.Çizgi Film İzlemesi Gereken Ufak Çocuklar 
Babalarının Gelmesi İçin Haber Kanalı İzlemekten Bıktılar.
Bu Düzenlemenin Olmasını İstiyoruz 
Allah Affedicidir Affetmeyi Sever Ve Affedenleri Sever.
Bu Konu Gündeme Geldikten Sonra Mahkumlar İçeride Yatamayacak Duruma Gelmiştir. Hükümetten Bir An Önce Haber Bekleyen Mahkumlar İçeride Psikolojisi Bozulmuştur.
Fetocu Hakim Savcılar Yargıladıkları Sanıklarla Yani Kader Mahkumları İle Aynı Ceza Evindedir.Fetocuların İçeride Suni İsyanlar Yaparak Adli Mahkumlara Zarar Verip Yada Onları Kandırıp Tüm Cezaevlerinde İsyan Çıkmasından Öturu Endişe Duyuyoruz.
Kader Mahkûmu Aileleri Olarak Vijdanlara Seslenmek İstiyoruz!
Hakim Savcımı Suçlu Sanıkmı ?
İkisi Aynı Cezaevinde Nasıl Olur ?
Son Olarak Yapılan Düzenlemenin Af Olmadığını Bir Ceza İndirimi Olduğunu Yeniden Yargılama Mümkün olmadığını Milyonlarca dosya olduğunu 
Uzun Süreler Alacağını İfade Eden Hukumet Yetkilileri 
Bu İnsanları Topluma Kazandırmak İçin Yapmış Oldukları Çalışmayı Seçimden Önce Vermesini Talep Ediyoruz.
Her Özgür Bireyin Bir Mahkum Adayı Olduğunu Unutmamasını
Empati Yapmalarını Rica Ediyoruz
18 Yaşındaki Bir Gence Fetocu Hakim Savcılar Delil Belirtmeksizin 20 Yil Ceza Verdiler Kısacası Diri Diri Toprağa Gömdüler
Polisi Hakimi Savcısı Yargitayi Fetocu Olan Bir Sistemde 
Vatandaşin İtiraz Hakkı Dahi Olamaz. 
Şimdi Hükümet Yetkilileri Bunu Tespit Ettiler Ve Bir Çalışma Yaptılar Bu Çalışma Af Değil Ceza İnfaz Düzenlemesidir.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
suna akın - 3 yıl önce
Sayın T.B.M.M,sayın vekillerimiz;malumunuz yıllarca yargıda yuvalanmış fetö hakim savcı;binlerce insanı suçlu suçsuz demeden,Pensilvanya''dan,örgüt abilerinden emirle,delilsiz,şikayetçisiz,dosyaları dahi doğru düzgün incelemeden,sırf devletimize düşman etmek için,keyfi,ağır,ömürlük,şaibeli,üst sınırdan,acımasız kanaat cezalarıyla cezaevlerine doldurmuş,bu konu H.S.K gerekçeli kararlarında defalarca rapor edilmiştir.6 milyon adli mahkum yakını olarak,bir düzenlemeyle,sesini dahi duyuramayan bu insanların,mağduriyetlerini en kısa zamanda gidereceğinize inanıyor,saygılar sunuyoruz
Avatar
suna akın - 3 yıl önce
Sayın vekillerim fetö en çok yargıda yuvalanmış binlerce insanı DELİLSİZ keyfi Pensilvanyadan emirle yargılamış insanları hukuksuzca cezaevlerine doldurmuştur ve şu an tutuklu 5 bine yakın hakim savcı olmasına rağmen verdikleri kararların infazı durdurulmamış dosyalar yeniden yargılamaya açılmamış (CMK 311 C BENDİ) adalet sekteye uğramış malesef meclisimiz bu konuda bir adım atmamış bir düzenlemeyle 6 milyon adli mahkum ve yakınının ağır mağduriyetlerini gidermemiştir adalete güvenin yeniden tesisi için terör pedofili hariç bir kısmi af ile telafi bekleyen 6 milyon insan adına hepinize saygılar hürmetler