Mehmet Şirin'e büyük ilgi

Soğukpınar Mahallesi Muhtar Adayı ve mevcut muhtar Mehmet şirin geçmişte yaptığı hizmetlere ve geleceğe dönük projeleri ile mahalle halkından büyük destek görüyor.

Mehmet Şirin'e büyük ilgi

Soğukpınar Mahallesi Muhtar Adayı ve mevcut muhtar Mehmet şirin geçmişte yaptığı hizmetlere ve geleceğe dönük projeleri ile mahalle halkından büyük destek görüyor.

Mahalle muhtarlığı mahallenin gelişimi ve mahalle sakinlerinin huzuru için en önemli mevkilerin başında geliyor. Bu anlamda geçmiş dönemlerde yaptığı hizmetler, mahallenin tüm sorunlarına karşı gösterdiği hassas yaklaşım, gelecek döneme ilişkin sunduğu vaatler ile Mehmet Şirin Soğukpınar Mahallesi sakinlerinin büyük saygısını ve sevgisi kazanmıştır.  Soğukpınar Mahallesini insanların daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşabilecekleri bir yer haline getirmek ve yarıda kalan hizmetlerine daha iyi bir şekilde devam edebilmek için yeni dönemde de muhtar adaylığını koymuştur.

Mehmet Şirin Soğukpınar Mahallesi Muhtarlığının görev ve sorumluluklarının fazlasıyla bilincinde olarak sahip olduğu tecrübe ve mahalle aşkı ile Soğukpınar Mahallesini layık olduğu yere taşımak amacıyla yeni dönemde de aday olan Mehmet Şirin Aza heyeti ve mahalle temsilcisi listelerindeki saygın ve güvenilen isimlerle tekrar gönülleri fethetmeye geldiğini ifade ediyor.

Mehmet Şirin’in Biyografisi ve Geçmişte Yaptığı Çalışmalar

Soğukpınar mahallesi muhtarı olan ve aynı zamanda yeni dönemde de muhtar adayı olan Mehmet Şirin geçmişte mahalle için yaptığı çalışmalar, sorumluluk bilinci ve geçmişinde gösterdiği deneyim ile mahallelinin en güvendiği ve birikimine en çok inandığı isimler arasında yer alıyor.

Geçmişte DYP Osmangazi ilçe başkanlığı görevini üstlenen Sayın Mehmet Şirin, 5 yıl il genel meclisi üyeliği ve 3 kere Ankara Büyük Kongre delege üyeliği görevlerini üstlenmiştir. Daha önceki dönemlerdeki Muhtarlık görevlerinde bölgenin doğal güzelliklerini korunması ve Turizme kazandırılması anlamında yoğun çalışmalar yapan Mehmet Şirin bu çalışmaları ile sadece Soğukpınar mahallesinde değil Bursa genelinde ismini duyurmuştur. Özellikle Uludağ Milli Parkı girişine OGS ve HGS konulması sırasında mahallelinin haklarını savunması ile birlikte yoğun bir ilgi ve saygı görmüştür.

Mehmet Şirin’in Soğukpınar Mahallesi İçin Vaatleri

Sahip olduğu tecrübe, bilgi, deneyim ve idarecilik anlayışı ile mahallenin tüm sorunlarına haklim olan ve bu sorunların çözümü için her zaman mahalle sakinleri ile birlikte hareket eden Mehmet Şirin’in yeni dönemde mahalle ile ilgili yapmayı planladığı çalışmalar ise şu şekildedir;

  • Mahallenin sahip olduğu doğal güzelliklerin daha iyi tanıtılması ve buna yönelik yeni ödeneklerin alınması,
  • Özellikle alt yapı çalışmalarının daha etki ve modern bir şekilde yapılmasına yönelik çalışmalar,
  • Mahalle ulaşımını daha etkin ve verimli yapılmasına yönelik çalışmalar,
  • Mahalle içinde daha sosyal bir yapı olması için çeşitli sosyal etkinlik alanlarını yapılması,
  • Soğukpınar’ın tüm yolarlının tekrar daha modern bir şekilde yapılmasının sağlanması,
  • Mahallenin imajına olumlu katkı yapacak festival ve etkinliklerin düzenlenmesi ve bunların sürekli hale getirilmesi,
  • Mahallenin turizm anlamında çekim merkezi haline getirilmesine yönelik tesis ve alt yapı çalışmalarının yapılmasının sağlanması,
  • Ve geçmiş dönemlerde yarıda kalan tüm plan ve projelerin tamamlanması şeklinde ifade ediliyor.

Mehmet Şirin tarafından mahalle sakinlerine en ince ayrıntısına kadar anlatılan ve onların görüş ve isteklerinin de not edilerek daha katılımcı bir hizmet anlayışı ile gerçekleştireceği tüm plan ve projeler mahalle halkı tarafından büyük bir destek görüyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.