Siirt Emniyet Müdürlüğü aşure dağıttı

Siirt Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından bin 500 kişilik aşure dağıtıldı.Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, eşi Handan Özkan, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve Toplum Destekli Polislik...

Siirt Emniyet Müdürlüğü aşure dağıttı

Siirt Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından bin 500 kişilik aşure dağıtıldı.
Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, eşi Handan Özkan, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla Cuma namazı çıkışı Güres Caddesi’nde kurulan masalarda aşure dağıtıldı. Tüm İslam aleminin Muharrem ayını kutlayan İl Emniyet Müdürü Metin Özkan, Muharrem ayı nedeniyle Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel hale getirdikleri Aşure günü etkinliği tertiplediklerini, bu yıl da bu geleneği sürdürerek vatandaşa Aşure dağıttıklarını söyledi. Özkan, "İnşallah bundan sonraki yıllarda da bu geleneği devam ettireceğiz" dedi.
Etkinlik, Emniyet Müdürü Metin Özkan ve eşi Handen Özkan’ın, Güres Caddesi’nden geçen vatandaşlara kazandan doldurdukları aşureleri dağıtmasıyla sona erdi.
Emniyet Müdürü Özkan daha sonda beraberinde birim amirleriyle esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Özkan Güreş Caddesi’nde ziyaret ettiği bir çayhanede vatandaşların masasına oturarak sohbet etti.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.